Ricoh MP 301 Mono

już od 100,00 zł (netto) 123,00 zł (brutto)

Laser
USB
Wydruk A4
Duplex
5000 str/mc
Ethernet

Ricoh MP 301 to szybkie, czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne A4 w kompaktowej obudowie. Oferuje zaawansowane funkcje drukowania, kopiowania, skanowania oraz funkcję faksu, które są łatwo dostępne poprzez duży 4,3-calowy kolorowy panel dotykowy. Te innowacyjne urządzenie może z łatwością zastąpić kilka urządzeń z pojedynczymi funkcjami i usprawnić przepływ Twoich dokumentów. Niewielkie rozmiary oszczędzają cenną przestrzeń biurową. Kontroler najnowszej generacji (GWNX) firmy Ricoh daje doskonałe możliwości zarządzania urządzeniem.

Ricoh MP 301

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Z szybkim drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem, nie musisz już czekać na wydruk. Aby przyspieszyć pracę jeszcze bardziej, możesz tworzyć własne ustawienia i skróty dla złożonych operacji. Masz również możliwość drukowania z karty SD lub USB.

PROSTOTA W OBSŁUDZE

Z uchylnym 4,3-calowym panelem dotykowym, urządzenie MP 301 jest bardzo łatwe w obsłudze. Możesz dostosować ekran główny tak, aby pokazywał tylko te ikony, których potrzebujesz. Możesz również umieścić logo firmy na ekranie. Ponadto masz pełen dostęp do urządzenia od przodu, co w znaczny sposób ułatwia jego obsługę i konserwację.

KOMPAKTOWA OBUDOWA

Urządzenie MP 301 ma mniejszą obudowę niż inne urządzenia wielofunkcyjne dostępne w tej klasie. Prosta i nowoczesna obudowa świetnie wygląda w każdym środowisku biurowym, a dwukolorowa obudowa tych urządzeń sprzyja intuicyjnej obsłudze.

NISKI KOSZT POSIADANIA (TCO)

Minimalizacja kosztów, jak również Twojego wpływu na środowisko jest możliwa dzięki dostępnym funkcjom oszczędzania energii, które zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Unikalny wskaźnik daje natychmiastowy przegląd korzystania z urządzenia każdego miesiąca, tygodnia lub nawet codziennie, aby zmniejszyć całkowity koszt posiadania (TCO).

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Ricoh pomaga zmniejszać Twój wpływ na środowisko. Urządzenia MP 301 wyposażone są w takie funkcje jak, tryb uśpienia, dwustronne drukowanie i funkcję faksu bez papieru. Średnie zużycie energii (1,5 kW / h) jest niższe niż w jakichkolwiek innych urządzeniach wielofunkcyjnych drukujących z prędkością 30 stron na minutę. Wskaźnik Eco wyświetla informacje, które pomogą Ci zmniejszyć zużycie papieru.

SPECYFIKACJA

Producent Ricoh
Model Aficio MP301
Prędkość druku/kopiowania A4 do 30 kopii / min
Rozdzielczość drukowania 600 dpi
Prędkość skanowania do 30 str/min
Pierwszy wydruk 6 sekund
Czas nagrzewania ok. 23 sekund
Gramatura papieru 60 – 157 g/m2
Zalecana ilość kopii/wydruków 5000 / mies
Kolorowy wyświetlacz
Automatyczny podajnik dokumentów
Automatyczny druk dwustronny
Toner czarny 8000 kopii
Broszura
Ricoh MP301
Instrukcja
Ricoh MP301
Sterowniki
Ricoh MP301