Ricoh MP 3053 Mono

już od 144,00 zł (netto) 177,12 zł (brutto)

Laser
USB
Wydruk A3
Duplex
30000 str/mc
Ethernet

MP 3053 działa sprawnie, a czas nagrzewania wynosi zaledwie 15,5 sekundy. Pierwszą kopię/wydruk otrzymasz już po 4,5 sekundach. Są to najmniejsze urządzenia wielofunkcyjne A3 w swojej klasie. Jedną z zalet jest wbudowany finiszer, który eliminuje konieczność zastosowania finiszera zewnętrznego.

Ricoh MP 3053 Mono

KOMPAKTOWE I EKOLOGICZNE URZĄDZENIE

Zwiększenie wydajności biura przy jednoczesnej redukcji wpływu na środowisko może wydawać się niemożliwe, ale urządzenia MP 3053 wielofunkcyjne urządzenia A3 mono posiadają najnowszy kontroler firmy Ricoh, oferujący funkcje przetwarzania dokumentów dzięki którym wydajność pracy wzrasta. Te funkcje to między innymi przeszukiwanie plików PDF, kopia dowodu tożsamości i obszerne możliwości skanowania/faksowania. Krótki czas nagrzewania, niskie zużycie energii i dwustronne drukowanie w standardzie sprawia, że te kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne są przyjazne dla środowiska.

WYJĄTKOWO ŁATWE W UŻYCIU

Obsługa tych urządzeń wielofunkcyjnych jest bardzo prosta. Duży, odchylany wyświetlacz LCD, w prosty i jasny sposób przedstawia animowane menu za pomocą przycisków, które są czytelne i łatwe w użyciu. Ekran urządzenia może być dostosowany do każdego użytkownika z licznymi ikonami do wyboru. Rutynowe rozwiązywanie problemów i prace konserwacyjne są wykonywane poprzez dostęp z przodu urządzenia. Można też drukować z pamięci USB lub karty SD a duża pojemność dysku twardego oszczędza czas podczas drukowania.

ZWIĘKSZONA PRODUKTYWNOŚĆ

Zaawansowany kontroler GWNX firmy Ricoh oferuje szereg dodanych funkcjonalności zwiększających wydajność. Oszczędzanie czasu za pomocą funkcji przeszukiwania plików PDF. Skanowanie w kolorze i wysyłanie do e-maila, folderu, USB, SMB, FTP, URL i NCP. Wysyłanie faksów za pomocą faksu internetowego (T.37), IP-Fax, LAN-Fax, PC-Fax, G3-Fax lub zdalnego faksowania. Połączenie sieciowe wbudowane jest w standardzie, a @Remote dostarcza obsługę internetu za pomocą zdalnego zarządzania.

EKOLOGICZNE

Firma Ricoh zaprojektowała te urządzenia z myślą o środowisku dzięki dostępności funkcji oszczędzania papieru takich jak podgląd wydruku, limity wydruków, faksowanie bez papieru i dwustronne drukowanie w standardzie. Wskaźnik Eco Friendly wyświetla stan używania na ekranie pop-up. Wartości TEC są bardzo niskie, redukcja zużycia energii i emisji CO2. Dodatkowo, urządzenia te są zgodne z najnowszymi wymogami Energy Star i dyrektywami BAM.

SPECYFIKACJA

Producent Ricoh
Model Aficio MP3053
Prędkość druku/kopiowania A4 do 30 kopii / min
Rozdzielczość drukowania 600×600 dpi
Prędkość skanowania mono do 80 str / min
Pierwszy wydruk 4,2 sekundy
Czas nagrzewania ok. 15 sekund
Dysk twardy 250 GB (opcja)
Gramatura papieru 52 – 157 g/m2
Kolorowy wyświetlacz
Automatyczny podajnik dokumentów
Automatyczny druk dwustronny
Toner czarny 11 000 kopii
Broszura
Ricoh MP3053
Instrukcja
Ricoh MP3053
Sterowniki
Ricoh MP3053