Ricoh MP 305+SP Mono

już od 144,00 zł (netto) 177,12 zł (brutto)

Laser
USB
Wydruk A3
Duplex
20000 str/mc
Ethernet

Urządzenia MP 305+SP i MP 305+SPF to kompaktowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A4 z opcją A3, przeznaczone dla małych i średnich biur. Z wieloma funkcjami użytkowymi takimi jak panel dotykowy na platformie Android, możesz wykorzystać wszystkie zalety kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego A4 z możliwością drukowania A3. Urządzenia drukują z prędkością 30 stron na min., są bardzo ciche i zajmują niewiele miejsca w przeciwieństwie do większości tradycyjnych urządzeń A3.

Ricoh MP 305+SP Mono

GDY DRUKOWANIE A4 NIE WYSTARCZY

Te kompaktowe wielofunkcyjne urządzenia są idealne dla potrzeb drukowania (łącznie z A3) w małych i średnich biurach, nie zajmując przy tym więcej miejsca niż urządzenie A4. Szybkie kopiowanie, skanowanie i faksowanie sprawiają, że urządzenia są bardzo wydajne, co oszczędza czas i usprawnia przepływ dokumentów.

WYJĄTKOWO ŁATWE W UŻYCIU

Urządzenie MP 305+ to pierwszy model, który wprowadza na rynek nowy intuicyjny interfejs użytkownika firmy Ricoh, zmieniającym tym samym ścieżkę interakcji z naszymi urządzeniami. Oprócz intuicyjnej obsługi interfejsu, funkcje w urządzeniu takie jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie obsługiwane są w bardzo prosty sposób, także przepływ pracy przebiega bez
problemu.

CICHA PRACA

Jeśli ważna jest dla Ciebie przestrzeń, to zapewnienie ciszy osobom pracującym obok też jest ważne. Dzięki unikalnej technologii oba te urządzenia pracują bardzo cicho, mogą być postawione w każdym miejscu bez wpływu na wydajność.

SPECYFIKACJA

Producent Ricoh
Model MP 305+SP Mono
Prędkość druku/kopiowania A4 do 30 kopii / min
Rozdzielczość drukowania 600×600 dpi
Prędkość skanowania mono do 30 str / min
Pierwszy wydruk 4,9 sekundy
Czas nagrzewania ok. 27 sekund
Dysk twardy 320 GB
Gramatura papieru 52 – 163 g/m2
Kolorowy wyświetlacz
Automatyczny podajnik dokumentów
Automatyczny druk dwustronny
Toner czarny 9 000 kopii
Broszura
Ricoh MP 305+SP
Instrukcja
Ricoh MP 305+SP
Sterowniki
Ricoh MP 305+SP