Ricoh MP 401SPF Mono

już od 144,00 zł (netto) 177,12 zł (brutto)

Laser
USB
Wydruk A4
Duplex
10000 str/mc
Ethernet

MP 401SPF to kompaktowe, bardzo wydajne urządzenie wielofunkcyjne A4. Najniższy koszt wydruku jednej strony w swojej klasie, a także niskie zużycie energii sprawiają, że urządzenie to jest bardzo ekonomiczne. Posiada funkcje, takie jak: kopiowanie, skanowanie i faksowanie oraz drukuje z prędkością 40 stron na minutę. Będziesz zaskoczony jak wiele zadań możesz wykonać posiadając to niewielkie urządzenie.

Ricoh MP 401SPF Mono

WYDAJNE I KOMPATKOWE

To kompaktowe i ciche urządzenie idealnie zmieści się w każdym biurze, a także na biurku. Szybkie kopiowanie, skanowanie i faksowanie sprawiają, że urządzenie jest bardzo wydajne, co oszczędza czas i usprawnia przepływ dokumentów.

PROSTE W OBSŁUDZE

Oparty na ikonach 4,3 calowy panel dotykowy zapewnia intuicyjną obsługę, rozszerzone możliwości oprogramowania, a także zarządzanie dokumentami z chmury. Jego możliwości programowe obejmują integrację z Streamline NX, Flexrelease NX, ELP oraz mobilną aplikacją Smart Device Print & Scan firmy Ricoh.

ZWIĘKSZONA PRODUKTYWNOŚĆ

Oprogramowanie Streamline NX to zintegrowane aplikacje i narzędzia do zarządzania dokumentami, które mogą dostarczyć inteligentne rozwiązania w
każdym biurze. Połączenie urządzeń i oprogramowania firmy Ricoh może pomóc w oszczędności kosztów operacyjnych nawet do 40%, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, zgodności i nie szkodząc środowisku naturalnemu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wysoka rozdzielczość 1200 x 1200 dpi sprawia, że otrzymasz profesjonalnie wyglądające dokumenty w krótkim czasie. Możesz drukować bezpośrednio z USB lub karty SD bez użycia komputera lub połączenia sieciowego, a także ze smartfona lub tabletu bez dodatkowego oprogramowania lub sterowników.

SPECYFIKACJA

Producent Ricoh
Model MP 401SPF
Prędkość druku/kopiowania A4 do 40 kopii / min
Rozdzielczość drukowania 1200×1200 dpi
Prędkość skanowania do 30 str / min
Pierwszy wydruk mono 5,2 sekundy
Czas nagrzewania ok. 14 sekund
Dysk twardy 320 GB (opcja)
Gramatura papieru 52 – 162 g/m2
Obsługiwane formaty A4, A5, A6, B5, B6
Kolorowy wyświetlacz
Automatyczny podajnik dokumentów
Automatyczny druk dwustronny
Toner czarny 18 000 kopii
Broszura
Ricoh MP 401SPF
Instrukcja
Ricoh MP 401SPF
Sterowniki
Ricoh MP 401SPF